اولین نفری که مربی خود را به زندان انداخت

به گزارش پایگاه خبری پارسیان نادر فریادشیران بعد از اینکه محمد مایلی‌کهن برای گذراندن ۴ ماه حبس تعزیری به دلیل شکایت علی دایی راهی ندامتگاه اوین شد، در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کند علی دایی از این اتفاق خوشحال است، عنوان کرد: «ما هم از این اتفاق خوشحال هستیم. ناراحتی من به خاطر حکم ۹۱ روز زندان تعلیقی است که نمی‌توانم کنار این مرد بزرگ حاضر شوم و به افتخاراتم هم‌بند بودن با مایلی‌کهن اضافه شود. فکر می‌کنم اولین نفری که مربی خود را به زندان انداخته علی دایی باشد اما باید بدانیم که زندان فقط جای آدم‌های بد نیست. من قصد داشتم اگر به زندان رفتم ۱۰۰ نفر را آزاد کنم که متاسفانه این توفیق را نداشتم که کنار مایلی‌کهن باشم اما فکر می‌کنم با این صحبت‌ها او از من شکایت کند و راهی زندان شوم.»

وی در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسد نسبت به رفتن به زندان علاقه دارد، خاطرنشان کرد: «من به مقابله با افرادی که دنبال قلدری هستند علاقه دارم. شما دیدید که ما دنبال پارتی‌بازی و یا گرفتن وکیل حاذق جهت مقابله با این مسئله نبودیم و در نهایت هم متهم شدیم.»

پیشکسوت فوتبال ایران که معمولا در تیم‌هایی که مایلی‌کهن حضور دارد به عنوان مربی در آن تیم فعالیت می‌کند، در ادامه تاکید کرد: «خانه من به زندان نزدیک است و قرار شد هر روز از آنجا با مایلی کهن دیدار داشته باشیم و از دور یکدیگر را ببینیم. ما زیر پرچم جمهوری اسلامی هستیم و مثل برخی نیستیم که زیر پرچم بیگانه قسم بخورند و نون این کشور را بخورند.»